شرایط نمایندگی

درباره نمایندگی:

برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و کمیت بیشتر در دامنه وسیع تر جغرافیایی، نیازمند همکاری علاقمندان موضوع کاری مان در شهرهای مختلف هستیم، برای اینکه همکاری های بلند مدت و پایداری را با طرف های همکاری برقرار کنیم برنامه ریزی گسترده ای صورت داده ایم، نمایندگان ما عضوی از خانواده کسب و کار ما هستند و همواره خود را مکلف به حمایت و پشتیبانی از آنها می دانیم، اگر علاقه دارید تا نماینده ما در شهر محل سکونت خود باشید با ما در ارتباط باشید، امیدواریم بتوانیم باهم به توافق رسیده و همکاری های سودمند و بلند مدتی را آغاز کنیم.

شرایط اعطای نمایندگی

• تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران
• داشتن شرایط اشتغال به کار طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران
• نداشتن سوء پیشینه کیفری و همچنین نداشتن سابقه محکومیت
• ارائه تضمین های مالی مورد نظر شرکت
• داشتن محل فعالیت مناسب
• ارائه مجوزهای لازم مربوط به ملک مثل سند، اجاره نامه و …
• داشتن حسن شهرت در شهر محل فعالیت
• قبول شرایط عمومی نحوه همکاری

در صورت تمایل به همکاری، فرم درخواست نمایندگی را تکمیل فرمایید تا جزئیات مربوط به نحوه ی همکاری در اختیار شما قرار گیرد یا از طریق تلفن 02122905340 با ما تماس بگیرید.

لیست نمایندگی ها و عوامل فروش شرکت تکنودام صنعت

ورامین

line - نمایندگی ها

آقای صالحی
تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۳۰۶۸

سوالات متداول نمایندگی

آیا از شهرستان ها نماینده پذیرش می کنید؟
a icon img - نمایندگی ها
در تمامی شهرستان ها نماینده ی فعال می پذیریم. برای دیدن جزئیات بیشتر در مورد نمایندگی به قسمت شرایط نمایندگی مراجعه کنید.
برای دریافت نمایندگی فروش محصولات [نام شرکت/فروشگاه] از چه طریقی باید اقدام کنم؟
a icon img - نمایندگی ها

ابتدا به قسمت درخواست نمایندگی مراجعه نموده و فرم مربوطه را تکمیل و به همراه مدارک خواسته شده درسایت، ارسال نمایید.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن [شماره تلفن] یا تکمیل فرم تماس با ما پرسش خود را مطرح کنید

آیا نمایندگی انحصاری هم در شهرستان ها اعطا می کنید؟
a icon img - نمایندگی ها

بله. جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت شرایط نمایندگی و  درخواست نمایندگی مراجعه کنید.

آیا در هر شهر فقط یک نمایندگی فعالیت دارد؟
a icon img - نمایندگی ها

بسته به موقعیت شهر و جمعیت آن، تعداد نمایندگی ها متفاوت است. ولی جهت جلوگیری از رقابت بی مورد، اعطای نمایندگی در شهرها به صورت مطالعه شده انجام می گیرد و اولویت شرکت افتتاح نمایندگی به تعداد زیاد نمی باشد.

آیا برای درخواست نمایندگی حتما باید حضوری به دفتر [نام شرکت/فروشگاه] مراجعه کنم؟
a icon img - نمایندگی ها

برای درخواست نمایندگی ضرورتی به حضور در شرکت نیست و درخواست از طریق وب سایت کافی است.

آیا نمایندگی ها نیز خدمات پس از فروش ارائه می دهند؟
a icon img - نمایندگی ها

بله. خدمات پس از فروش اعم از خدمات فنی، پشتیبانی، گارانتی و … توسط نمایندگی ها ارائه می شود/ [خیر. خدمات پس از فروش صرفا توسط دفتر مرکزی انجام می پذیرد.]

آیا نمایندگی انحصاری هماگر نمایندگی ها، خدمات فنی و پشتیبانی نیز ارائه کنند، آیا آموزش هم خواهند دید؟در شهرستان ها اعطا می کنید؟
a icon img - نمایندگی ها

بله. یک دوره ی آموزشی و آشنایی با محصولات و خدمات برگزار خواهد شد که جزئیات آن بعد از عقد قرارداد به اطلاع نماینده ها خواهد رسید.

آیا قیمت محصولات برای نمایندگی ها متفاوت خواهد بود؟
a icon img - نمایندگی ها

در صورت احراز شرایط و عقد قرارداد نمایندگی، قیمت محصولات و خدمات سایت با تعرفه ویژه نمایندگی ها برای آنها ارائه خواهد شد.

آیا امکان استفاده از وب سایت برای نمایندگی ها مقدور خواهد بود؟

در ساده ترین حالت، شما می توانید با ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری برای خود، کلیه ی خریدها، سفارش ها، ارسال محصول و … را از این طریق انجام و پیگیری نمایید.

چطور می توانم اطلاعات مربوط به محصولات شما را در اختیار مشتریان قرار دهم؟ چطور می توانم اطلاعات مربوط به محصولات شما را در اختیار مشتریان قرار دهم؟
a icon img - نمایندگی ها

شما می توانید نسخه قابل چاپ هر محصول را از صفحه آن محصول پرینت گرفته و آن را به صورت کاتالوگ در اختیار مشتریانتان قرار داده و سفارش بگیرید یا از مشتریانتان بخواهید از سایت ما بازدید کرده و اقدام به کسب اطلاعات یا خرید کنند، با توجه به سیاست های حمایتی در نظر گرفته شده برای نمایندگی ها، منافع نماینده از کل فروش شهرستان تحت نمایندگی اش چه او عامل فروش شده باشد چه شخصی دیگر یا خود وب سایت، محفوظ خواهد بود. 

فرصت های درآمدی تعریف شده برای نمایندگی ها چیست؟
a icon img - نمایندگی ها

– نماینده، محصولات و خدمات وب سایت را با تعرفه مخصوص نمایندگی خریداری کرده و به فروش می رساند.
– نماینده از تسهیلات در نظر گرفته شده در نحوه پرداخت برای نمایندگی ها بهره مند خواهد شد.
– نماینده از کل فروش انجام گرفته در شهرستان محل فعالیتش، چه خود او فروش کرده باشد و چه از طریق سایت و سایر روش های بازاریابی، سهم دریافت خواهد کرد.

نماینده چه مسئوولیتی در ارتباط با ارسال سفارشات رسیده از شهرستان محل فعالیت خواهد داشت؟
a icon img - نمایندگی ها

به تدریج که حجم فروش افزایش می یابد، نماینده محصول پرفروش را در انبار خود خواهد داشت و موقع سفارش اینترنتی آن را از انبار خود به مشتری ارسال خواهد کرد.

آیا پشتیبانی از مشتریان شهرستان محل فعالیت نماینده بر عهده نماینده خواهد بود؟
a icon img - نمایندگی ها

پشتیبانی از مشتریان برای تثبیت موفقیت یک کسب و کار بسیار مهم و حیاتی است. بر همین اساس لازم است دو طرف برنامه ریزی مناسبی برای جلب رضایت مشتریان داشته باشند. برخی از خدمات پشتیبانی، از طریق اینترنت امکان پذیر است، در این خصوص، واگذار کننده نمایندگی، خود خدمات پشتیبانی را بر عهده خواهد گرفت.

ولی مواردی از خدمات پشتیبانی هستند که نیازمند ارتباطات حضوری می باشد. در این خصوص نماینده در حد توانمندی خود، از مشتری ها حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

من متقاضی نمایندگی در شهرستانی هستم که در حال حاضر در آن شهر نماینده دارید، آیا هیچ راه حلی برای همکاری با شما وجود ندارد؟
a icon img - نمایندگی ها

چرا، شما می توانید همکاری هایی را با نماینده ما در شهرستان محل فعالیت خود داشته باشید. ما شرایطی را فراهم کرده ایم که ضمن حمایت از نماینده شهرستان مورد نظر، از توانمندی های افرادی چون شما که میل به همکاری دارند نیز بهره مند شده و فرصتی درآمدی برای شما نیز ایجاد کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما تماس بگیرید.

آیا نمایندگی ها می توانند محصولات و خدمات شرکت را به صورت اعتباری خریداری کنند؟
a icon img - نمایندگی ها

بله. بسته به حجم فروش انجام گرفته توسط نماینده و نیز امکانات، سوابق و مدت همکاری تسهیلات ویژه ای در پرداخت یا عودت محصول فروش نشده برای نماینده ها در نظر گرفته می شود.

اولویت واگذاری نمایندگی با چه کسانی است؟

اولویت اول در واگذاری نمایندگی با کسانی است که در ابتدا به عنوان مشتری عمده فروش، خرده فروش یا مصرف کننده حجم بیشتری از خرید را در شهرستان مورد نظر داشته باشند. کسانی که قبل از تقاضای نمایندگی حجم خرید بیشتری داشته باشند، عملا توانمندی خود را در فروش به اثبات رسانده اند و قطعا اولویت بسیار بالایی در دریافت نمایندگی خواهند داشت.

آیا می توانم در دفتر یا فروشگاهی که برای نمایندگی کسب و کار شما ایجاد می کنم از نام تجاری شما استفاده کنم؟
a icon img - نمایندگی ها

بله، قطعا استفاده از نام تجاری و منابع و وب سایت این شرکت موفقیت شما را در مسئولیت نمایندگی بیشتر تضمین خواهد کرد. در قرارداد نمایندگی نیز برای استفاده از این نام برنامه ریزی هایی شده است