مشخصات فنی میکسر (گروه صنعتی TDS)

کد کالا :
مدل :
ابعاد :

میکسر دامداری ، یکی دیگر از محصولات گروه صنعتی tds است.که با تکنولوژی روزدنیا طراحی و تولید میگردد . میکسر ، در مصارف مرغداری و دام داری کارایی به سزایی دارد وبرای این صنعت عظیم مورد استفاده قرار میگیرد.
در واحد های دامداری همواره خوراک دهی و جیره نویسی مناسب برای خوراک دام از اصلی ترین دغدغه های دامداران میباشد، دامدارای میبایست خوراک روزانه دام های خود را با مقتضیات زیست محیطی آنها آماده نمایند .

میکسر گروه صنعتی tds

در جیره روزانه گاوها ی شیری و پرواری کنستانتره های دامی به همراه علوفه تازه همیشه مثمر ثمر بوده و باعث طراوت روز افزون ، سرعت رشد و سلامتی دام میگردد.
از اینرو همواره نیاز به دستگاهی برای میکس و همنواخت نمودن ماده هایی مانند جو، سبوس، تفاله چغندر قند، کنجاله تخم پنبه با تکمیل کننده های معدنی و ویتامینی در واحد های دامداری حائذ اهمیت میباشد.
هر چقدر این دستگاه با قابلیت های به روز همنواختی و میکس نمودن تلفیق یافته باشد میتواند در مدت زمان کوتاهتری نسبت به آماده سازی کنستانتره فشرده اقدام کند . متاسفانه در کشور ما دامدران از اقشار کم اقبال در کسب و کار میباشد . همیشه برای تهیه خوراک میبایست مشقات فراوانی را متحمل شوند در عوض در زمان عرضه محصولات دامی از قبیل گوشت و یا شیر بازار نه چندان پر رونقی دارند .
ما بر آن بوده و هستیم تا با ارائه بهترین دستگاه از نظر مشخصات فنی و قیمت های متناسب با مشخصات فنی فوق از دغدغه های تعمیرات و نگهداری های بلند مدت این تجهیزات دامداران را رهایی داده تا بتوانند مدیریت بهتری در بخش های دیگر واحدهای خود داشته باشند.