خوشه ها

خوشه‌های ما  امکان مشاهده کامل شیر را در کاسه‌ی شفاف فراهم می‌کنند تا به اپراتور در شناسایی مشکلات احتمالی که ممکن است بر کیفیت شیر ​​تأثیر بگذارد کمک کنند..

قسمت های مختلف

lazy - dynamic-content-widget-75179f9-1

لوله های شیر

ما لاستیک و همچنین لوله های سیلیکونی نیمه شفاف را برای لوله های شیر بلند، برای هر دو ضربان 4×0 و 2×2 عرضه می کنیم. این لوله‌ها در برابر گرما، اشعه ماوراء بنفش و آسیب فیزیکی نسبت به لوله‌های لاستیکی مشکی ساده مقاوم‌تر هستند. آنها همچنین درجه بالایی از انعطاف پذیری را ارائه می دهند که به نصب پستان کمک می کند. لوله های شیر کوتاه ما 10 میلی متر قطر دارند و طول آن با آسترهایی که عرضه می کنیم مطابقت دارد. این امر احتمال بسته شدن نسبی ناشی از پیچ خوردن در هنگام شیردوشی را به حداقل می رساند.

وزن خوشه

وزن‌های مختلفی برای آسترهای ما در دسترس است—ما پوسته‌های پستانک استیل استاندارد و سبک وزن و همچنین مدل‌های پلاستیکی سبک وزن را ارائه می‌کنیم. خوشه های ما که به طور کامل مونتاژ شده اند دارای محدوده وزنی بین 1800 گرم تا 2540 گرم هستند که به اپراتور انعطاف پذیری می دهد تا وزن خوشه را متناسب با گاو، سطح خلاء و انتخاب آستر تنظیم کند تا آسیب سرپستانک، لغزش فنجان و ناهماهنگی یا افتادن را کاهش دهد.

 

کاسه های خوشه ای

ما انتخابی از دو اندازه کاسه خوشه ای ارائه می دهیم. کوچکترین کاسه ای با ظرفیت 280 میلی لیتر است که بسیار بالاتر از حداقل توصیه شده 150 میلی لیتری است که برای به حداقل رساندن جریان متقاطع و آلودگی بین قسمت ها و همچنین لغزش لاینر لازم است. بزرگتر از دو کاسه خوشه ای ما ظرفیت 330 میلی لیتری دارد. انتخاب هر کدام در عمل بر اساس وزن کلی خوشه نسبت به سطوح خلاء، گاو و لاینر تعیین می شود. ما خوشحالیم که در مورد هر یک از این موارد با جزئیات بیشتر صحبت کنیم. هر دو اندازه در پیکربندی‌های ضربانی 4×0 و 2×2 موجود هستند.

آستر فنجان سرپستانک

جدیدترین آستر فنجان ما یک طرح بشکه مربعی یک تکه است که از لاستیک مصنوعی درجه مواد غذایی ساخته شده است. ما همچنین می توانیم دو نوع از نوع بشکه گرد را عرضه کنیم. طول آسترهای ما از 148 میلی متر تا 162 میلی متر با قطر دهانه 22 میلی متر و 23 میلی متر و طول لوله شیر کوتاه از 142 میلی متر تا 172 میلی متر متغیر است. یک طول عمر معمول برای یک برنامه شیردوشی دو بار در روز حدود 2500 جلسه شیردوشی است. تعویض ساده است و می تواند توسط اپراتور لبنیات یا نمایندگی مجاز خدمات انجام شود.

فروشگاه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من